Contura Space 5857080Art.nr: 4096312
Listsats
för bockade väggar
Beskrivning
Art.nr: 4096312Magnetlist för Space duschvägg från Contura.
480 kr
Inkl. moms
9 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4096312Magnetlist för Space duschvägg från Contura.
Produktinformation
Magnetlist för Space duschvägg från Contura.
| Tekniska data | |
| Bredd | 15 mm |
|---|---|
| Höjd | 1948 mm |
| Längd | 1949 mm |
| Material | Plast |
| Reservdel | Ja |
| Tillbehör | Nej |
| Typ av tillbehör/reservdel | Profil |
| REACH Datum | 2021-06-29 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
| Utförande | TPNN |
EAN 7391515431759
RSK-nummer 7402950
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
