Svedbergs Skoga 6602Art.nr: 4043376
Duschförvaring
Beskrivning
Art.nr: 4043376Skoga duschförvaring Svart Matt. Skoga förvaring passar ihop med alla Skoga profilduschar och ger dig extra vertikal förvaring på duschens insida.
2 392 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 4-5 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4043376Skoga duschförvaring Svart Matt. Skoga förvaring passar ihop med alla Skoga profilduschar och ger dig extra vertikal förvaring på duschens insida.
Produktinformation
Skoga duschförvaring Svart Matt. Skoga förvaring passar ihop med alla Skoga profilduschar och ger dig extra vertikal förvaring på duschens insida.
| Tekniska data | |
| Bredd | 750 mm |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Höjd | 75 mm |
| Längd | 75 mm |
| Material | Aluminium |
| Reservdel | Nej |
| Tillbehör | Ja |
| Typ av tillbehör/reservdel | Tvålkopp |
| REACH Datum | 2024-01-01 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
Material Aluminium
Färg Svart
EAN 7392533066022
RSK-nummer 8239589
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
