Mora MMIX II 334025Art.nr: 4067234
Duschset
med blandare, 40 c/c, krom
Beskrivning
Art.nr: 4067234MMIX II shower kit har nydesignad handdusch samt uppdaterad termostat. Precis som med alla andra produkter från Mora kännetecknas denna eleganta kromade dusch av genomtänkta detaljer och hög kvalitet.
4 831 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
8 st i lager | Skickas tisdag, 7 apr.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4067234MMIX II shower kit har nydesignad handdusch samt uppdaterad termostat. Precis som med alla andra produkter från Mora kännetecknas denna eleganta kromade dusch av genomtänkta detaljer och hög kvalitet.
Produktinformation
MMIX II shower kit har nydesignad handdusch samt uppdaterad termostat. Precis som med alla andra produkter från Mora kännetecknas denna eleganta kromade dusch av genomtänkta detaljer och hög kvalitet. En produkt som håller vad den lovar in i minsta detalj. Välj mellan blandare med inlopp ner eller inlopp upp.
| Tekniska data | |
| Accentfärg | Krom |
|---|---|
| Anslutning tillopp | Utvändig gänga |
| Anslutningsdimension tillopp | 1/2" |
| Basfärg | Krom |
| Centrumavstånd | 40 mm |
| Dimension utlopp (Nominell diameter) | 1/2" |
| Material armatur | Mässing |
| Med duschset/-garnityr | Ja |
| Ytskydd | Förkromad |
| REACH Datum | 2024-01-31 |
Material Mässing
CC-mått 40 mm
Med blandare Ja
Färg Krom
EAN 7391887267130
RSK-nummer 8283440
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
