Svedbergs 7270621Art.nr: 4043384
Väggskåpsstomme
vit
Beskrivning
Art.nr: 4043384Svedbergs 7270621 är en vit väggskåpsstomme med 2 hyllor.
2 385 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-27
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4043384Svedbergs 7270621 är en vit väggskåpsstomme med 2 hyllor.
Produktinformation
Svedbergs 7270621 är en vit väggskåpsstomme med 2 hyllor.
| Tekniska data | |
| Antal dörrar totalt | 1 |
|---|---|
| Antal eluttag | 0 |
| Antal hyllor | 2 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal rulldörrar | 0 |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal svängdörrar | 1 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 330 mm |
| Färg stomme | Vit |
| Höjd | 680 mm |
| Material hyllor | Glas |
| Material stomme | MDF |
| Med bänkskiva (täckplatta) | Nej |
| Med handdukshållare | Nej |
| Med handtag | Nej |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med tvättkorg | Nej |
| Med väggbelysning | Nej |
| Mjukstängningssystem | Nej |
| Monteringsmetod | Vägg |
| REACH Datum | 2024-01-01 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
Material MDF
Höjd 680 mm
Antal dörrar 1 st
Bredd 600 mm
Djup 330 mm
Färg Vit
EAN 7323100334152
RSK-nummer 8824033
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
