Duravit 0099461000Art.nr: 4045931
Toalettborste
för väggmontering
Beskrivning
Art.nr: 4045931Duravit Starck T WC-borstset i krom. Mått: 80x118x435 mm.
1 336 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 5-6 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4045931Duravit Starck T WC-borstset i krom. Mått: 80x118x435 mm.
Produktinformation
Duravit Starck T WC-borstset i krom. Mått: 80x118x435 mm.
| Tekniska data | |
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Djup | 118 mm |
| Dold fastsättning | Ja |
| Fristående | Nej |
| Fyrkantigt utförande | Nej |
| Färg | Krom |
| Höjd | 435 mm |
| Limmad montering | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Material | Mässing |
| Med lock | Ja |
| Med lös insats | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Profil | Ingen |
| Självhäftande montering | Ja |
| Skruvad montering | Ja |
| Transparent | Nej |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rund |
| Ytskydd | Förkromad |
| REACH Datum | 2021-07-19 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
Material Mässing
Monteringstyp Vägg
Färg Krom
EAN 4053424693903
RSK-nummer 8714293
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
