Duravit 0099451000Art.nr: 4045917
Toalettborste
Beskrivning
Art.nr: 4045917Duravit Starck T WC-borstset i krom. Mått: 80x80x432 mm.
1 573 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 5-6 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4045917Duravit Starck T WC-borstset i krom. Mått: 80x80x432 mm.
Produktinformation
Duravit Starck T WC-borstset i krom. Mått: 80x80x432 mm.
| Tekniska data | |
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Djup | 80 mm |
| Dold fastsättning | Nej |
| Fristående | Ja |
| Fyrkantigt utförande | Nej |
| Färg | Krom |
| Höjd | 432 mm |
| Limmad montering | Nej |
| Lämplig för väggmontering | Nej |
| Material | Mässing |
| Med lock | Ja |
| Med lös insats | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Profil | Ingen |
| Självhäftande montering | Nej |
| Skruvad montering | Nej |
| Transparent | Nej |
| Ytskydd | Förkromad |
| REACH Datum | 2021-07-19 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
Material Mässing
Monteringstyp Utanpåliggande
Färg Krom
EAN 4053424693897
RSK-nummer 8714291
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
