Habo 1368 RFArt.nr: 4079702
Toalettpappershållare
Beskrivning
Art.nr: 4079702Enkel och elegant toalettpappershållare av rostfritt stål med dold fastsättning. Utsprång 40 mm.
153 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 6-9 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4079702Enkel och elegant toalettpappershållare av rostfritt stål med dold fastsättning. Utsprång 40 mm.
Produktinformation
Enkel och elegant toalettpappershållare av rostfritt stål med dold fastsättning. Utsprång 40 mm.
| Tekniska data | |
| Bredd | 144 mm |
|---|---|
| Höjd | 84 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Dold fastsättning | Ja |
| Dubbelt toalettpappershållare | Nej |
| Limmad montering | Nej |
| Längd | 144.0 mm |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Med klaff | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Självhäftande montering | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Sluten version | Nej |
| Transparent | Nej |
EAN 7317900180026
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
