Venture Home CopacabanaArt.nr: 4086116
Modulsoffa
brun
Beskrivning
Art.nr: 4086116Copacabana är en stilfull hörnmodul som låter dig skapa en flexibel och personlig loungesoffa anpassad efter ditt utrymme. Med sin moderna design och de mjuka, generösa dynorna erbjuder den hög komfort och en inbjudande känsla, perfekt för både avkoppling och sociala stunder.
2 764 kr
Inkl. moms
Skickas om 3-6 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086116Copacabana är en stilfull hörnmodul som låter dig skapa en flexibel och personlig loungesoffa anpassad efter ditt utrymme. Med sin moderna design och de mjuka, generösa dynorna erbjuder den hög komfort och en inbjudande känsla, perfekt för både avkoppling och sociala stunder.
Produktinformation
Copacabana är en stilfull hörnmodul som låter dig skapa en flexibel och personlig loungesoffa anpassad efter ditt utrymme. Med sin moderna design och de mjuka, generösa dynorna erbjuder den hög komfort och en inbjudande känsla, perfekt för både avkoppling och sociala stunder. Eftersom Copacabana är en del av en serie kan du enkelt kombinera hörnmodulen med andra delar för att skapa just den sofflösning du behöver – från en kompakt hörnsoffa till en rymlig loungegrupp.
Med Copacabana hörnmodul får du en möbel som förenar stil, komfort och flexibilitet, och som blir en självklar mittpunkt på uteplatsen.
Med Copacabana hörnmodul får du en möbel som förenar stil, komfort och flexibilitet, och som blir en självklar mittpunkt på uteplatsen.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Brun |
|---|---|
| Material ben | Aluminium |
| Total höjd | 65 cm |
| Total bredd | 74 cm |
| Totalt djup | 74 cm |
| Sitthöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 70 cm |
| Sittdjup | 70 cm |
| Dyna ingår? | Ja |
| Avtagbar klädsel? | Ja |
| Viktkapacitet | 110 kg |
Serie Venture Home Copacabana
EAN 7340220867339
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
