Brafab GlendonArt.nr: 4086235
Fotpall
Beskrivning
Art.nr: 4086235En klassisk fotpall som fungerar lika bra som avlastningsyta för boken, som plats för fötterna eller som extra sittplats – med vattenavvisande TPU-liner. Klassiska möbler i rund konstrotting med rustikt utseende.
2 510 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086235En klassisk fotpall som fungerar lika bra som avlastningsyta för boken, som plats för fötterna eller som extra sittplats – med vattenavvisande TPU-liner. Klassiska möbler i rund konstrotting med rustikt utseende.
Produktinformation
En klassisk fotpall som fungerar lika bra som avlastningsyta för boken, som plats för fötterna eller som extra sittplats – med vattenavvisande TPU-liner.
Klassiska möbler i rund konstrotting med rustikt utseende. Generöst sittutrymme och alldeles lagom lutning gör att du vill koppla av länge. Tack vare de olika delarna kan du komponera just den grupp som passar din uteplats, med Glendon kan du verkligen förlänga hemmet utåt.
Klassiska möbler i rund konstrotting med rustikt utseende. Generöst sittutrymme och alldeles lagom lutning gör att du vill koppla av länge. Tack vare de olika delarna kan du komponera just den grupp som passar din uteplats, med Glendon kan du verkligen förlänga hemmet utåt.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Glendon |
|---|---|
| Färg | Dark Brown/Soft Moose |
| Material | Konstrotting, Återvunnen polyester |
| Egenskap | Vattentåliga dynor (TPU-liner) |
| Bredd | 72 cm |
| Djup | 72 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Nettovikt/st | 8,2 kg |
Serie Brafab Glendon
EAN 7393260064923
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
