Brafab DeliaArt.nr: 4067451
Karmstol
ljusgrå, 6-pack
Beskrivning
Art.nr: 4067451Delia är en elegant karmstol med S-formad sittdel och kurvade linjer för ökad komfort. Ingen montering krävs och stolen är stapelbar.
8 325 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 4-5 dagar
30 dagars öppet köp
Denna produkt ingår i:
Beskrivning
Art.nr: 4067451Delia är en elegant karmstol med S-formad sittdel och kurvade linjer för ökad komfort. Ingen montering krävs och stolen är stapelbar.
Produktinformation
Delia är en elegant karmstol med S-formad sittdel och kurvade linjer för ökad komfort. Ingen montering krävs och stolen är stapelbar. Komplettera gärna med dyna.
Obs! Säljs i 6-pack
Obs! Säljs i 6-pack
| Tekniska data | |
| Färg | Ljusgrå |
|---|---|
| Höjd | 800 mm |
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 550 mm |
| Sitshöjd | 430 mm |
| Sitsbredd | 400 mm |
| Sitsdjup | 410 mm |
| Max. last | 130 kg |
| Stapelbar | Ja |
| Med armstöd | Ja |
| Material | Aluminium |
EAN 7393260053361
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
