Venture Home KastosArt.nr: 4086105
Solsäng
beige
Beskrivning
Art.nr: 4086105Säg hej till Kastos solsäng – en elegant solsäng med brun stomme och slitstark beige textilene. Den smidiga designen gör den både bekväm och enkel att placera, oavsett om det är vid poolen, på altanen eller i trädgården.
1 555 kr
Inkl. moms
Skickas om 2-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086105Säg hej till Kastos solsäng – en elegant solsäng med brun stomme och slitstark beige textilene. Den smidiga designen gör den både bekväm och enkel att placera, oavsett om det är vid poolen, på altanen eller i trädgården.
Produktinformation
Säg hej till Kastos solsäng – en elegant solsäng med brun stomme och slitstark beige textilene. Den smidiga designen gör den både bekväm och enkel att placera, oavsett om det är vid poolen, på altanen eller i trädgården. Med sin stilrena färgkombination och justerbara ryggdel blir Kastos solsäng en perfekt plats för avkoppling i solen.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Beige |
|---|---|
| Material totalt sits/rygg | Textilen |
| Material ben | Stål |
| Total höjd | 94 cm |
| Total bredd | 58 cm |
| Sitthöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Sittdjup | 109 cm |
| Totalt djup | 190 cm |
| Ytfinish/beläggning | Pulverbeläggning |
| Dyna ingår? | Nej |
| Viktkapacitet | 160 kg |
EAN 7340220863973
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
