Brafab SamvaroArt.nr: 4086147
Solsäng
Beskrivning
Art.nr: 4086147Denna extra breda solsäng erbjuder generös komfort med en inbyggd sidohylla på höger sida för dryck, böcker eller solkräm. Tack vare hjulen är den enkel att flytta, och med mjuka tyger och en design skapad för avkoppling tillför den ännu mer bekvämlighet och elegans till din utemiljö.
4 760 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086147Denna extra breda solsäng erbjuder generös komfort med en inbyggd sidohylla på höger sida för dryck, böcker eller solkräm. Tack vare hjulen är den enkel att flytta, och med mjuka tyger och en design skapad för avkoppling tillför den ännu mer bekvämlighet och elegans till din utemiljö.
Produktinformation
Denna extra breda solsäng erbjuder generös komfort med en inbyggd sidohylla på höger sida för dryck, böcker eller solkräm. Tack vare hjulen är den enkel att flytta, och med mjuka tyger och en design skapad för avkoppling tillför den ännu mer bekvämlighet och elegans till din utemiljö. Dynan har TPU-liner.
En modern och samtidigt klassisk serie i aluminium som bjuder på många kombinationsmöjligheter. De runda och mjuka formerna skapar en trivsam och inbjudande känsla i serien, där detaljerna står i fokus. Kollektionen finns i flera färger och omfattar soffor, matgrupper, vilsängar och serveringsvagnar – vilket gör det enkelt att matcha hela uteplatsen i samma stil.
En modern och samtidigt klassisk serie i aluminium som bjuder på många kombinationsmöjligheter. De runda och mjuka formerna skapar en trivsam och inbjudande känsla i serien, där detaljerna står i fokus. Kollektionen finns i flera färger och omfattar soffor, matgrupper, vilsängar och serveringsvagnar – vilket gör det enkelt att matcha hela uteplatsen i samma stil.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Samvaro |
|---|---|
| Färg | Antracit/Pearl Grey |
| Material | Aluminium, Textilene, Olefin |
| Egenskap | Vattentåliga dynor (TPU-liner), Justerbar rygg |
| Längd | 218 cm |
| Bredd | 92 cm |
| Maxhöjd | 108 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Nettovikt/st | 19 kg |
Serie Brafab Samvaro
EAN 7393260064107
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
