Venture Home AnafiArt.nr: 4086127
Matgrupp
svart/mörkgrå
Beskrivning
Art.nr: 4086127Anafi är en stilfull matgrupp som kombinerar modern design med hög komfort. Gruppen består av ett runt bord med elegant bordsskiva och fyra stolar med omslutande ryggstöd och bekväma dynor.
3 199 kr
Inkl. moms
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086127Anafi är en stilfull matgrupp som kombinerar modern design med hög komfort. Gruppen består av ett runt bord med elegant bordsskiva och fyra stolar med omslutande ryggstöd och bekväma dynor.
Produktinformation
Anafi är en stilfull matgrupp som kombinerar modern design med hög komfort. Gruppen består av ett runt bord med elegant bordsskiva och fyra stolar med omslutande ryggstöd och bekväma dynor. Den svarta färgen och de snygga detaljerna ger ett exklusivt uttryck som lyfter helhetskänslan på din altan, balkong eller i trädgården.
Med sin genomtänkta design bjuder Anafi in till både vardagliga måltider och festliga stunder. Här möts stil och funktion i en perfekt kombination – en plats där du och dina gäster gärna samlas för att njuta av sommaren.
Med sin genomtänkta design bjuder Anafi in till både vardagliga måltider och festliga stunder. Här möts stil och funktion i en perfekt kombination – en plats där du och dina gäster gärna samlas för att njuta av sommaren.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg bord | Mörkgrå |
|---|---|
| Huvudfärg stol | Svart |
| Huvudmaterial stol | Polypropen |
| Huvudmaterial bord | Stål |
| Material ben stol | Stål |
| Material bordsskiva | Keramisk |
| Material ben bord | Stål |
| Armstödets bredd stol | 2 cm |
| Armstödets höjd stol | 30 cm |
| Höjd stol | 85 cm |
| Bredd stol | 60 cm |
| Djup stol | 60 cm |
| Diameter bord | 80 cm |
| Längd mellan ben bord | 58 cm |
| Bordsskivans tjocklek | 2 cm |
| Bord höjd | 76 cm |
| Dyna ingår? | Nej |
| Ytfinish/beläggning bord | Powder Coating Table |
| Antal sittplatser | 4 |
| Viktkapacitet bord | 70 kg |
| Viktkapacitet stol | 150 kg |
EAN 7340220870933
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
