Venture Home MykonosArt.nr: 4086139
Loungeset
Beskrivning
Art.nr: 4086139Mykonos loungegrupp i beige är en stilren och inbjudande möbelgrupp som passar perfekt för avkoppling på uteplatsen, balkongen eller i trädgården. Gruppen består av två bekväma fåtöljer med mjuka dynor och ett smidigt bord i matchande design.
2 025 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 4-7 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086139Mykonos loungegrupp i beige är en stilren och inbjudande möbelgrupp som passar perfekt för avkoppling på uteplatsen, balkongen eller i trädgården. Gruppen består av två bekväma fåtöljer med mjuka dynor och ett smidigt bord i matchande design.
Produktinformation
Mykonos loungegrupp i beige är en stilren och inbjudande möbelgrupp som passar perfekt för avkoppling på uteplatsen, balkongen eller i trädgården. Gruppen består av två bekväma fåtöljer med mjuka dynor och ett smidigt bord i matchande design. Den luftiga ramen ger ett modernt uttryck, samtidigt som de neutrala tonerna gör att gruppen enkelt smälter in i olika miljöer. Mykonos loungegrupp är det självklara valet för dig som vill skapa en avslappnad och elegant plats att umgås och njuta av sommaren.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg bord | Beige |
|---|---|
| Huvudfärg stol | Beige |
| Material bordsskiva | Stål |
| Huvudmaterial stol | Stål |
| Material ben bord | Stål |
| Material ben stol | Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Diameter bord | 50 cm |
| Armstödets höjd stol | 19.5 cm |
| Bredd stol | 65 cm |
| Sitthöjd stol | 36 cm |
| Bordsskivans tjocklek | 2 cm |
| Armstödets bredd stol | 3 cm |
| Djup stol | 65 cm |
| Sittbredd stol | 53 cm |
| Höjd stol | 68 cm |
| Sittdjup stol | 46 cm |
| Dyna ingår? | Ja |
| Viktkapacitet bord | 30 kg |
| Viktkapacitet stol | 120 kg |
EAN 7340220869012
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
