Brafab CapArt.nr: 4086239
Loungeset
Beskrivning
Art.nr: 4086239Hörnsoffa, i mindre version. Bord ingår.
13 046 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086239Hörnsoffa, i mindre version. Bord ingår.
Produktinformation
Hörnsoffa, i mindre version. Bord ingår.
En serie med genomtänkt design och omsorg om detaljer, i en modern och avslappnad stil för hållbar komfort. Med andra ord – den perfekta kombinationen av snygg design, hög kvalitet och ett attraktivt pris. Finns i flera versioner.
En serie med genomtänkt design och omsorg om detaljer, i en modern och avslappnad stil för hållbar komfort. Med andra ord – den perfekta kombinationen av snygg design, hög kvalitet och ett attraktivt pris. Finns i flera versioner.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Cap |
|---|---|
| Färg | Light Grey/Grå |
| Material | Aluminium, Nonwood, Textilene, Polyester |
| Egenskap | Med dyna |
| Längd | 214 cm |
| Bredd | 214 cm |
| Djup | 81 cm |
| Höjd | 89 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Karmhöjd från golv | 62 cm |
| Sittdjup | 52 cm |
| Nettovikt/st | 49,6 kg |
EAN 7393260064718
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
