Venture Home KenyaArt.nr: 4086091
Matbord
svart, 180 x 90 cm
Beskrivning
Art.nr: 4086091Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med Kenya matbord i svart teak. Bordets rektangulära form och rena linjer ger ett modernt och sofistikerat uttryck som passar lika bra på terrassen som i trädgården.
5 899 kr
Inkl. moms
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086091Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med Kenya matbord i svart teak. Bordets rektangulära form och rena linjer ger ett modernt och sofistikerat uttryck som passar lika bra på terrassen som i trädgården.
Produktinformation
Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med Kenya matbord i svart teak. Bordets rektangulära form och rena linjer ger ett modernt och sofistikerat uttryck som passar lika bra på terrassen som i trädgården. Den svarta teakytan framhäver bordets exklusiva karaktär och ger en vacker kontrast till omgivningen. Med sin generösa storlek finns gott om plats för middagar, fika och sociala stunder tillsammans med familj och vänner. Kenya matbord kombinerar stil och funktion i en design som lyfter varje utomhusmiljö och skapar en tidlös känsla av elegans.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Svart |
|---|---|
| Material ben | Teak |
| Material bordsskiva | Teak |
| Höjd till bordsskiva | 72 cm |
| Total bredd | 90 cm |
| Total höjd | 75 cm |
| Total längd | 180 cm |
| Bordsskivans tjocklek | 3 cm |
| Ytfinish/beläggning | Waterbase Finish |
| Förlängningsbart | Nej |
| Antal sittplatser | 6 |
Serie Venture Home Kenya
EAN 7340220868138
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
