Venture Home GiardiniArt.nr: 4086094
Matbord
Ø120 cm
Beskrivning
Art.nr: 4086094Giardini är ett runt matbord med en diameter på 120 cm, perfekt för att samla familj och vänner kring uteplatsen. Det svarta bordet har en stilren och modern design med ribbad bordsskiva som ger ett elegant uttryck.
2 479 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086094Giardini är ett runt matbord med en diameter på 120 cm, perfekt för att samla familj och vänner kring uteplatsen. Det svarta bordet har en stilren och modern design med ribbad bordsskiva som ger ett elegant uttryck.
Produktinformation
Giardini är ett runt matbord med en diameter på 120 cm, perfekt för att samla familj och vänner kring uteplatsen. Det svarta bordet har en stilren och modern design med ribbad bordsskiva som ger ett elegant uttryck. Tack vare sin generösa storlek finns gott om plats för måltider och umgänge, samtidigt som formen gör det enkelt att placera stolar runtom. Giardini är ett tidlöst bord som passar lika bra till vardags som till fest.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Svart |
|---|---|
| Material ben | Aluminium |
| Material bordsskiva | Aluminium |
| Diameter | 120 cm |
| Höjd till bordsskiva | 69 cm |
| Total höjd | 74 cm |
| Bordsskivans tjocklek | 5 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Ytfinish/beläggning | Pulverbeläggning |
| Antal sittplatser | 4 |
EAN 7340220869258
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
