Venture Home CroftArt.nr: 4086128
Matbord
beige, Ø120 cm
Beskrivning
Art.nr: 4086128Croft matbord är ett stilrent runt bord tillverkat i aluminium och teak. Bordet mäter 120 cm i diameter och blir en naturlig samlingspunkt för måltider och umgänge.
6 125 kr
Inkl. moms
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086128Croft matbord är ett stilrent runt bord tillverkat i aluminium och teak. Bordet mäter 120 cm i diameter och blir en naturlig samlingspunkt för måltider och umgänge.
Produktinformation
Croft matbord är ett stilrent runt bord tillverkat i aluminium och teak. Bordet mäter 120 cm i diameter och blir en naturlig samlingspunkt för måltider och umgänge. Den vackra teakskivan med sitt solfjädersliknande mönster skapar en exklusiv känsla, medan den stabila pelarfoten i aluminium gör det enkelt och bekvämt att placera stolar runt bordet. Ett modernt och tidlöst val som passar lika bra till vardagsmåltider som till festliga middagar.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Beige |
|---|---|
| Material ben | Aluminium |
| Material bordsskiva | Teak |
| Diameter | 120 cm |
| Höjd till bordsskiva | 72,5 cm |
| Total höjd | 75 cm |
| Bordsskivans tjocklek | 2.5 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Ytfinish/beläggning | Beläggning |
| Antal sittplatser | 4 |
EAN 7340220866219
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
