Brafab ScaleArt.nr: 4086211
Soffbord
140 cm
Beskrivning
Art.nr: 4086211Scale är ett multifunktionellt bord med justerbar höjd. Den dolda lyftmekanismen förstärker det stilrena uttrycket, medan de rena linjerna och den stabila konstruktionen balanserar design och funktion.
7 377 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086211Scale är ett multifunktionellt bord med justerbar höjd. Den dolda lyftmekanismen förstärker det stilrena uttrycket, medan de rena linjerna och den stabila konstruktionen balanserar design och funktion.
Produktinformation
Scale är ett multifunktionellt bord med justerbar höjd. Den dolda lyftmekanismen förstärker det stilrena uttrycket, medan de rena linjerna och den stabila konstruktionen balanserar design och funktion. Använd det lågt som loungebord – eller höj det för måltider, 49 till 73cm. Scale ger dig det bästa av två världar.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Scale |
|---|---|
| Färg | Khaki/Greish keramik |
| Material | Aluminium, Stål, Keramik |
| Egenskap | Höj- och sänkbar |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 49 - 73 cm |
| Nettovikt/st | 45 kg |
EAN 7393260065593
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
