Brafab Samvaro LowArt.nr: 4086159
Soffbord
Beskrivning
Art.nr: 4086159Den populära Samvaro-serien har nu utökats med många nya lounge-delar för ännu fler kombinationsmöjligheter. Denna mittdel har bekväma dynor i olefintyg med en vattenavvisande liner.
6 365 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086159Den populära Samvaro-serien har nu utökats med många nya lounge-delar för ännu fler kombinationsmöjligheter. Denna mittdel har bekväma dynor i olefintyg med en vattenavvisande liner.
Produktinformation
Den populära Samvaro-serien har nu utökats med många nya lounge-delar för ännu fler kombinationsmöjligheter. Denna mittdel har bekväma dynor i olefintyg med en vattenavvisande liner. Den lite lägre höjden är perfekt både för avkoppling och fikastunder. Finns i två färgkombinationer.
En modern och samtidigt klassisk serie i aluminium som bjuder på en rad kombinationsmöjligheter. De runda och mjuka formerna skapar en trivsam och inbjudande känsla i denna nya serie där detaljerna står i fokus. Finns med stomme i vit, grå eller khaki aluminium.
En modern och samtidigt klassisk serie i aluminium som bjuder på en rad kombinationsmöjligheter. De runda och mjuka formerna skapar en trivsam och inbjudande känsla i denna nya serie där detaljerna står i fokus. Finns med stomme i vit, grå eller khaki aluminium.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Samvaro Low |
|---|---|
| Färg | Antracit/Grå |
| Material | Aluminium, Glas |
| Montering | Levereras omonterad |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Nettovikt/st | 29 kg |
Serie Brafab Samvaro Low
EAN 7393260065814
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
