Brafab CollierArt.nr: 4086249
Modulsoffa
mittdel
Beskrivning
Art.nr: 4086249Mittmodul i serien Collier. Adderas för att skapa en soffa i den storlek du önskar.
3 531 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086249Mittmodul i serien Collier. Adderas för att skapa en soffa i den storlek du önskar.
Produktinformation
Mittmodul i serien Collier. Adderas för att skapa en soffa i den storlek du önskar.
Uppkallad efter sina kragliknande former – en modulär loungeserie definierad av mjukt Teddy tyg och elegant böjda aluminiumrör. Flexibel och byggbar – varje del fästs enkelt med diskreta kopplingar och halkfria dynor. Finns i flera färger på både stomme och tyg.
Uppkallad efter sina kragliknande former – en modulär loungeserie definierad av mjukt Teddy tyg och elegant böjda aluminiumrör. Flexibel och byggbar – varje del fästs enkelt med diskreta kopplingar och halkfria dynor. Finns i flera färger på både stomme och tyg.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Collier |
|---|---|
| Färg | Svart/Teddy Ant |
| Material | Aluminium, Återvunnen polyester |
| Egenskap | Byggbar, med dyna |
| Bredd | 73 cm |
| Djup | 95 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Sitthöjd | 38 cm |
| Nettovikt/st | 11 kg |
Serie Brafab Collier
EAN 7393260070252
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
