Hörby Bruk 74072Art.nr: 2620003
Hjul
3.00-R K, 10"
Beskrivning
Art.nr: 2620003Hörby Bruk 74072 är ett luftgummihjul med en banbredd på 75 mm och hjuldiameter 250 mm. Klarar maximal last på 136 kg. Levereras komplett med navkapsel.
329 kr
Inkl. moms
Fler än 10 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 2620003Hörby Bruk 74072 är ett luftgummihjul med en banbredd på 75 mm och hjuldiameter 250 mm. Klarar maximal last på 136 kg. Levereras komplett med navkapsel.
Produktinformation
Hörby Bruk 74072 är ett luftgummihjul med en banbredd på 75 mm och hjuldiameter 250 mm. Leveras komplett med navkapsel.
| Tekniska data: | |
| Typ | 3.00-4, 10" |
| Material | Gummi/plåt |
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Banbredd | 75 mm - 75 mm |
| Axeldiameter | 20 mm |
| Navlängd | 74 mm |
| Max. last | 136 kg |
| Vikt | 1,3 kg |
- Luftgummihjul med 250 mm diameter
- Banbredd 75 mm för stabil rullning
- Maxlast upp till 136 kg
- Navlängd 74 mm och axeldiameter 20 mm
- Gummi och plåt i hjulets konstruktion
- Komplett hjul med navkapsel
EAN 7318890740726
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information

