Scan Products 7982276Art.nr: 3079613
Drivdon
IP21, dimbar
Beskrivning
Art.nr: 3079613Drivdonserie som är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
197 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-13 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3079613Drivdonserie som är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
Produktinformation
Drivdonserie som är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
| Tekniska data | |
| Mått | 40 x 31 x 19 mm |
|---|---|
| Spänning | 220-240VAC 50 Hz |
| Systemeffekt | 2-4W (350mA) |
| Dimbar | Ja bakkant (se dimmerlista) |
| Skydd | Klass II, SELV, IP21 |
| Material | Plast |
| Säkring | Inbyggt termiskt med automatisk återställning |
| Uttag på sekundärsidan | Ja |
| Godkännanden | LVD, EMC, RoHS, CE |
EAN 5713080124041
E-nummer 7982276
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
