Narva M-716035Art.nr: 4012663
LED Spot
Beskrivning
Art.nr: 4012663LED-ljuskälla MR16 med GU5,3 sockel, motsvarar halogen 35W
135 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Ej beställningsbar för tillfället
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4012663LED-ljuskälla MR16 med GU5,3 sockel, motsvarar halogen 35W
Produktinformation
LED-ljuskälla MR16 med GU5,3 sockel, motsvarar halogen 35W
| Tekniska data | |
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| Dimningsbar | Nej |
| Effekt ljuskälla | 4.4 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklass (EU 2019/2015) | F |
| Fjärrstyrning möjlig | Nej |
| Färg hus/kapsling/stomme | Övrigt |
| Färgbeständighet (McAdam ellipse) | SDCM6 |
| Färgtemperatur | 2700 K |
| Färgtolkningsindex (CRI/Ra) | 80-89 |
| Genomsnittlig nominell livslängd | 15000 h |
Energimärkning Ljuskälla - F
Färgtemperatur 2700 K
Brinntid 15000 h
Dimbar Nej
Sockel GU5,3
Effekt lampa 4.4 W
EAN 4892657098662
E-nummer 8297824
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information

