Narva LP12775827Art.nr: 4012655
LED-lampa
Beskrivning
Art.nr: 4012655LED-ljuskälla Classic med E27 sockel för allmänbelysning, ersätter glödljus 75W
61 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4012655LED-ljuskälla Classic med E27 sockel för allmänbelysning, ersätter glödljus 75W
Produktinformation
LED-ljuskälla Classic med E27 sockel för allmänbelysning, ersätter glödljus 75W
| Tekniska data | |
| Diameter | 60 mm |
|---|---|
| Effekt ljuskälla | 9.6 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklass (EU 2019/2015) | F |
| Färg hus/kapsling/stomme | Vit |
| Färgbeständighet (McAdam ellipse) | SDCM6 |
| Färgtemperatur | 2700 K |
| Färgtolkningsindex (CRI/Ra) | 80-89 |
| Genomsnittlig nominell livslängd | 15000 h |
Energimärkning Ljuskälla - F
Färgtemperatur 2700 K
Brinntid 15000 h
Sockel E27
Effekt lampa 9.6 W
EAN 7391316572002
E-nummer 8297816
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information


