Narva LP12740827Art.nr: 4012650
LED-lampa
Beskrivning
Art.nr: 4012650LED-ljuskälla Classic med E27 sockel. För allmänbelysning, ersätter glödljus 40W
50 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4012650LED-ljuskälla Classic med E27 sockel. För allmänbelysning, ersätter glödljus 40W
Produktinformation
LED-ljuskälla Classic med E27 sockel. För allmänbelysning, ersätter glödljus 40W
| Tekniska data | |
| Diameter | 60 mm |
|---|---|
| Effekt ljuskälla | 4.8 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklass (EU 2019/2015) | F |
| Färg hus/kapsling/stomme | Vit |
| Färgbeständighet (McAdam ellipse) | SDCM6 |
| Färgtemperatur | 2700 K |
| Färgtolkningsindex (CRI/Ra) | 80-89 |
| Genomsnittlig nominell livslängd | 15000 h |
Energimärkning Ljuskälla - F
Färgtemperatur 2700 K
Brinntid 15000 h
Sockel E27
Effekt lampa 4.8 W
EAN 7391316571944
E-nummer 8297786
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information


