Hide-a-Lite 7503915Art.nr: 2817811
Anslutningssats
till LED-strip HV FDIM
Beskrivning
Art.nr: 2817811Anslutningskit till Hide-a-Lites 230 V LED-strip HV FDIM. Kitet innehåller en 80 cm anslutningskabel med jordad stickpropp och DC-konverter, ändavslut, två krympslangar och lim.
299 kr
Inkl. moms
Skickas 2026-05-22
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 2817811Anslutningskit till Hide-a-Lites 230 V LED-strip HV FDIM. Kitet innehåller en 80 cm anslutningskabel med jordad stickpropp och DC-konverter, ändavslut, två krympslangar och lim.
Produktinformation
Hide-a-Lite 7503915 är ett anslutningskit till Hide-a-Lites 230 V LED-strip HV FDIM. Kitet innehåller en 80 cm anslutningskabel med jordad stickpropp och DC-konverter, ändavslut, två krympslangar och lim.
Egenskaper
Egenskaper
- Kan användas inomhus och utomhus
- Utanpåliggande montage
- Skydd mot kortslutning och överbelastning
- CE-godkänd
| Tekniska data: | |
| Anslutningstyp | Sladdställ |
| Spänning | 230 V |
| Drivdonsmodell | Konstantspänning |
| Anslutning | 2x0,75 mm² |
| Max. belastning per utgång | 480 W |
| Kapslingsklass | IP44 |
| Material | Plast |
| Färg | Vit |
| Längd | 800 m |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
- Anslutningskit för 230 V LED-strip HV FDIM
- 80 cm anslutningskabel med jordad stickpropp
- Fasdimringsbar DC-konverter
- IP44 för inom- och utomhusbruk
- Skydd mot kortslutning och överbelastning
- Innehåller ändavslut krympslangar och lim
EAN 7392971131726
E-nummer 7503915
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
