SPAX 0191010400705Art.nr: 3014486
Träskruv
4 mm TFT, FZB, ETA-12/0114
Beskrivning
Art.nr: 3014486SPAX TFT- Träskruv med försänkt huvud. TX skalle.
737 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-13
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3014486SPAX TFT- Träskruv med försänkt huvud. TX skalle.
Produktinformation
SPAX TFT- Träskruv med försänkt huvud. TX skalle. Multiskalle-för trä och metallbeslag. Patentskyddad axelprofil-går snabbt att dra in/skonsam och anpassad till material. 4CUT spets-ingen splitterbildning, inte ens vid korta avstånd till kanten/kräver ingen förborrning, griper genast in i materialet. SPAX original Bits med tapp (T-Star Plus) som ger optimal passform i skruv. Med 1/4" sexkantfäste - se art nr 298360-298363.
D = Delgängad.
D = Delgängad.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 20 |
|---|---|
| Diameter | 4 mm |
| Diameter huvud | 8 mm |
| Försänkt huvud | Ja |
| Helgängad | Nej |
| Huvudform | Övrigt |
| Längd | 70 mm |
| Längd gänga | 37 mm |
| Material | Stål |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | TFT |
Förpackningsstorlek 500 Styck
Längd 70 mm
Huvuddiameter 8 mm
Bits TX20
Diameter 4 mm
Ytbehandling Belagd
EAN 4003530155178
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
