Jetting Screws 6705050Art.nr: 3015521
Träskruv
TFT, CE-EN14592, A4, 5 mm
Beskrivning
Art.nr: 3015521Träskruv med försänkt huvud. TX-skalle.
545 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-07
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3015521Träskruv med försänkt huvud. TX-skalle.
Produktinformation
Träskruv med försänkt huvud. TX-skalle. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 25 |
|---|---|
| Diameter | 5 mm |
| Diameter huvud | 10 mm |
| Försänkt huvud | Ja |
| Huvudform | Övrigt |
| Kategori rostfritt stål (ISO 3506) | A4 |
| Längd | 50 mm |
| Längd gänga | 30 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | TFT |
| CE-märkning | EN 14592:2008 + A1:2012 |
Längd 50 mm
Huvuddiameter 10 mm
Bits T25
Diameter 5 mm
EAN 7393940020201
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
