Schäfer & Peters 093322055Art.nr: 3014057
Sexkantsskruv
M20-M27 M6S, DIN 933, A2
Beskrivning
Art.nr: 3014057M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
868 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
1 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3014057M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
| Tekniska data | |
| Gängtyp | M (metrisk) |
|---|---|
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 12.5 mm |
| Längd | 55 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Nyckelvidd | 30 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 20 |
| Beteckning | M6S |
| Standard | DIN 933 |
Förpackningsstorlek 25 Styck
Längd 55 mm
Huvuddiameter 12.5 mm
EAN 4043377090041
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
