REYHER 003160100060016Art.nr: 3006704
Vingskruv
ADUC JÄRN, FZB DIN 316
Beskrivning
Art.nr: 3006704M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
685 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-10
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006704M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
Produktinformation
M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 1 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 17.0 mm |
| Längd | 16 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 6 |
| Beteckning | MVS |
| Mått över vingarna | 33 mm |
| Norm | DIN 316 |
| Ytbehandling | Blankförzinkad |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 16 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN VISK616
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
