Grabber GV168KArt.nr: 3000873
Gipsskruv
vector
Beskrivning
Art.nr: 3000873Användningsområde: Att fästa gipsskivor mot stålreglar godstjocklek 0,6-1,0 mm. Bits: Phillips no.
109 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Fler än 10 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3000873Användningsområde: Att fästa gipsskivor mot stålreglar godstjocklek 0,6-1,0 mm. Bits: Phillips no.
Produktinformation
Användningsområde: Att fästa gipsskivor mot stålreglar godstjocklek 0,6-1,0 mm. Bits: Phillips no. 2. Försänkt skalle, sätthärdat stål.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 2 |
|---|---|
| Diameter | 3.5 mm |
| Diameter huvud | 8 mm |
| Längd | 25 mm |
| Längd gänga | 20 mm |
| Material | Stål |
| Skruvsystem | Phillips (PH) |
| Ytskydd | Fosfaterad |
| Beteckning | GV168K |
| Borrkapacitet | 1 mm |
Förpackningsstorlek 250 Styck
Längd 25 mm
Huvuddiameter 8 mm
Bits PH2
Diameter 3.5 mm
Ytbehandling Fosfaterad
Användningsmiljö Inomhus torr miljö
Korrosivitetsklass C1
EAN 7391695510176
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
