Grabber 104108Art.nr: 3000703
Listskruv
Beskrivning
Art.nr: 3000703Användningsområde: Skruv för socklar, spån- och plyfaskivor mot trä- och stålreglar (max 1,0 mm). Försänkt skalle med rillor.
Produkten har utgått
Finns i olika varianter
Beskrivning
Art.nr: 3000703Användningsområde: Skruv för socklar, spån- och plyfaskivor mot trä- och stålreglar (max 1,0 mm). Försänkt skalle med rillor.
Produktinformation
Användningsområde: Skruv för socklar, spån- och plyfaskivor mot trä- och stålreglar (max 1,0 mm). Försänkt skalle med rillor.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 2 |
|---|---|
| Diameter | 3.8 mm |
| Diameter huvud | 7 mm |
| Längd | 28 mm |
| Längd gänga | 22 mm |
| Skruvsystem | Phillips (PH) |
| Beteckning | 16JVITL |
| Material | Sätthärdat stål |
Förpackningsstorlek 1000 Styck
Längd 28 mm
Huvuddiameter 7 mm
Bits 2
Diameter 3.8 mm
Användningsmiljö Inomhus torr miljö
Korrosivitetsklass C1
EAN 7391695104108
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
