Innova IGPCX-35-2Art.nr: 4065200
Luftkonditionering
med wifi, portabelt kylaggregat
Beskrivning
Inkl. moms
Fler än 10 st i lager | Skickas fredag, 15 maj
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Produktinformation
Flytta enkelt mellan olika rum och njut av ett behagligt inomhusklimat året om.
Levereras med ett smart fönster kit som fästs med kardborre för att förhindra att varm luft kommer in. Anslutningsslangen som medföljer är 1500 mm lång och har en diameter på 150 mm.
- Inbyggd WiFi och ställbart luftflöde samt tempsensor i fjärrkontrollen
- Perfekt för sovrum, kontor och sommarstugor
- Kompakt och lätt att flytta
- Snabb och effektiv kylning
- Enkel montering och användning
Leveransomfattning
- 1 styck anslutningsslag
- 1 styck fönsterkit
| Tekniska data | |
| Ljudnivå | 49-53 dB(A) |
|---|---|
| Bredd | 405 mm |
| Djup | 385 mm |
| Höjd | 835 mm |
| Röranslutning | 150 mm |
| Vikt | 35.5 kg |
| Elanslutning | 1x230V |
| Kyleffekt | 3.5 kW |