Svedbergs Z1700VArt.nr: 3141245
Badkar
Beskrivning
Art.nr: 3141245Svedbergs Z1700V är ett vitt duschbadkar. Ett litet och praktiskt badkar med rejält duschutrymme.
15 272 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 10-17 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3141245Svedbergs Z1700V är ett vitt duschbadkar. Ett litet och praktiskt badkar med rejält duschutrymme.
Produktinformation
Svedbergs Z1700V är ett vitt duschbadkar. Ett litet och praktiskt badkar med rejält duschutrymme. Perfekt för dig med litet utrymme men som både vill kunna bada och duscha.
| Tekniska data | |
| Utförande | Rektangulärt, med front |
|---|---|
| Antal personer | 1 |
| Badkarsfronter, tillval | Ja |
| Borrade hål till handtag, tillval | Nej |
| Bredd | 850 mm |
| Form | Sexkantig |
| Fristående | Nej |
| Färg | Vit |
| Förborrat blandarhål, tillval | Nej |
| Glansvärde | Blank |
| Höjd | 600 mm |
| Hörnbadkar | Ja |
| Inställbara ben/fötter | Ja |
| Intergrerat armstöd | Nej |
| Längd | 1700 mm |
| Material | Övrigt |
| Materialkvalitet | Akryl |
| Med badkarsfronter | Ja |
| Med ben/fötter | Ja |
| Med bräddavlopp | Nej |
| Med förborrat blandarhål | Nej |
| Med handtag | Nej |
| Modell/Utförande | Bad-/Duschkombination |
| Placering av utloppshål | Övrigt |
| Volym/Innehåll | 230 l |
| Ytskydd | Övrigt |
Längd 1500 mm
Höjd 510 mm
Bredd 700 mm
Färg Vit
EAN 7323100008923
RSK-nummer 7382856
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
