Grabber G31VITCArt.nr: 3000625
Montageskruv
Vit, 100-pack
Beskrivning
Art.nr: 3000625Användningsområde: Montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (godstjocklek 0,6-1,0 mm) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Övrigt: Lågkullrigt brickhuvud.
161 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Fler än 10 st i lager | Skickas tisdag, 7 apr.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3000625Användningsområde: Montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (godstjocklek 0,6-1,0 mm) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Övrigt: Lågkullrigt brickhuvud.
Produktinformation
Användningsområde: Montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (godstjocklek 0,6-1,0 mm) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Övrigt: Lågkullrigt brickhuvud.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 2 |
|---|---|
| Diameter | 4.2 mm |
| Diameter huvud | 11 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 13 mm |
| Längd gänga | 13 mm |
| Skruvsystem | Phillips (PH) |
| Beteckning | 31VITC |
| Material | Sätthärdat stål |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 13 mm
Huvuddiameter 11 mm
Bits 2
Diameter 4.2 mm
Användningsmiljö Inomhus torr miljö
Korrosivitetsklass C1
EAN 3000625
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information

