Grabber 113520Art.nr: 3000734
Montageskruv
UTV
Beskrivning
Art.nr: 3000734Användningsområde: Montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (godstjocklek 0,6-1,0 mm) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Material: Sätthärdat stål.
229 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Fler än 10 st i lager | Skickas tisdag, 7 apr.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3000734Användningsområde: Montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (godstjocklek 0,6-1,0 mm) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Material: Sätthärdat stål.
Produktinformation
Användningsområde: Montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (godstjocklek 0,6-1,0 mm) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Material: Sätthärdat stål. Ytbehandling: Zink/Nickel, Typgodkänd korrosivitetsklass C4 för utomhusbruk. Övrigt: Lågkullrigt brickhuvud.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 2 |
|---|---|
| Diameter | 4.2 mm |
| Diameter huvud | 11 mm |
| Korrosionsklass (EN ISO 9223) | C4 |
| Längd | 25 mm |
| Längd gänga | 25 mm |
| Skruvsystem | Phillips (PH) |
| Beteckning | G32UK |
| Material | Sätthärdat stål |
Förpackningsstorlek 250 Styck
Längd 25 mm
Huvuddiameter 11 mm
Bits 2
Diameter 4.2 mm
Användningsmiljö Utomhus trädgård
Korrosivitetsklass C4
EAN 7391695113520
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
