REYHER 3828676Art.nr: 4039264
Skruv
gängpressande, blankförzinkad
Beskrivning
Art.nr: 4039264Gängpressande kryssskruv med rundat huvud enligt ISO 7049 C (DIN 7981 C) - med spets (C).
132 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 10-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4039264Gängpressande kryssskruv med rundat huvud enligt ISO 7049 C (DIN 7981 C) - med spets (C).
Produktinformation
Gängpressande kryssskruv med rundat huvud enligt ISO 7049 C (DIN 7981 C) - med spets (C).
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 2 |
|---|---|
| Diameter | 3.5 mm |
| Diameter huvud | 6.9 mm |
| Huvudform | Platt huvud |
| Längd | 16 mm |
| Material | Stål |
| Skruvsystem | Phillips (PH) |
| Ytskydd | Galvaniserad/Elförzinkad |
| Beteckning | RXS |
| Gänga | 6-6 |
| Information | Norm: DIN 7981C |
| Norm | ISO 7049C |
Längd 16 mm
Huvuddiameter 6.9 mm
Bits PH2
Diameter 3.5 mm
Ytbehandling Galvaniserad/Elförzinkad
EAN 4039264
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
